WhatsApp
Telefon
  • Firuzköy Mah. Pehlivan Cad. No:31 Avcılar / İstanbul
Hakkımızda

Hakkımızda

Hizmet sektörünün tüm dünyada artan önemi ve hızına paralel olarak BAHAR HALI YIKAMA 2005 yılından günümüze, çağdaş ekipmanlarıyla özenle eğitilmiş ve iş disiplinine sahip profosyenel kadrolarıyla, akıllı binalar, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, eğitim kurumları, endüstriyel tesisler, bankalar ve finansal kurumlar, hastaneler, toplu konutlar, sosyal ve spor tesislerine hizmet vermektedir. En küçük ev biriminden en büyük kompleks Tesislere kadar aynı titizlik ve ayrım gözetmeden hizmetin gerçekleşmesi esastır. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Halılarınızın temizlik ve bakımı konusunda bize ayırdığınız zaman ve göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Halılarınızın temizliği için göstermiş olduğunuz özeni ve bu özenin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Sağlıklı bir yaşamın temel şartı bilimsel temizliktir. Yaşadığınız her yerin temiz , bakımlı,dezenfekte edilmiş ve olabildiğince hijyenik olması çağımızın gereğidir. tecrübe ve deneyimimiz, kalifiye elemanlarla günümüzün teknolojisine uygun ve kesin sonuç veren alet,makina ve deterjanlarımızla profesyonelce hizmet veriyoruz. Tecrübemizin müşterilerimizle paylaşımı , güler yüzlü,dürüst ve iyi niyete dayanan hizmet büyümenin anahtarıdır. BAHAR HALI YIKAMA sizleri,yaşamı daha da güzelleştirmeye davet ediyor.

>Firmamız 2005 yılında kurulmuş Avcılar’da faaliyetine Halı Yıkama olarak başlamış ve halen devam etmektedir.

>Halı yıkama sektöründe  hizmet veren firmamız bu sektörde de başarısını perçinleyerek ilerlemekte ve bu sektörde İstanbulun’un önde gelen isimlerinden bir tanesidir.

>Kurutma sistemi 750 m2 halı alabilecek kapasiteye sahiptir.

>Kurutma işlemini azami 5 saat içinde gerçekleştirilir.

>Firmamız yılların deneyimlerine sahip eğitimli uzman personel yapısından oluşmaktadır.

>Müşterilerimizin adreslerinden araçlarımızla halılarınız alınarak özenle temizlik işlemi gerçekleştirildikten sonra yine adrese teslim edilir.

>Firmamız güleryüz, dürüstlük ve kaliteli hizmeti prensip edinmiştir.

>Herhangi bir rahatsızlık olmayacağını ve % 100 müşteri menmuniyeti sağlamayı garanti eder.

MİSYONUMUZ

MÜŞTERİ TALEPLERİNİ TAAHHÜT EDİLDİĞİ ZAMANDA VE STANDARTTA SUNMAK VE DEVAMLILIĞINI SAĞLAMAK.

VİZYONUMUZ

HALI YIKAMA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA OLMAK VE TÜM MÜŞTERİLERİMİZE AYNI HİZMETİ 4 MEVSİM BOYUNCA SUNMAK.