WhatsApp
Telefon
  • Firuzköy Mah. Pehlivan Cad. No:31 Avcılar / İstanbul
Yerinde Koltuk Yıkama

Yerinde Koltuk Yıkama

Koltuklar çok önemli eşyalardır. Evinizde veya ofisinizde bulunan, her anlamda görünüm ve kullanım olarak temiz ve şık olması gereken koltuların yıkanması uzmanlık isteyen bir iştir. Kendi imkanlarınızla bu eşyaları yeterli şekilde yıkayamaz ve temizleyemezsiniz. Çünkü yapısı gereği derinlerinde çok zararlı mikrop ve bakteri barındırma özelliğine sahiptirler.

Sağlık açısından öneminin yanı sıra görünüm açısından da etkileri büyüktür. Müşterilerinizi veya misafirlerinizi üzerinde lekeler olan, kirli görünen koltuklar ile karşılayamazsınız. Ayrıca aile veya ofis bireyleri de bu tür kirlerden rahatsız olurlar ve hem sağlık hem de psikolojik açıdan olumsuz etkilenirler. Bu yüzden bu tür eşyaların yıkanması ve temizlenmesi gerekir. Ancak profesyonel bir yerinde koltuk yıkama firması bu işlemi en iyi şekilde yapabilecek kapasiteye sahiptir.

Firmamız, uzun yıllardır müşterilerine kendi fabrikasında veya dileyen müşteriler için adreslerinde yıkama hizmetleri sağlamaktadır. İşinde uzman ekibimiz ve bu hizmetler için bünyemizde bulundurduğumuz son teknoloji harikası makina ve diğer ekipmanlarımız ile isteyen müşterilerimize yerinde koltuk yıkama hizmetleri sağlıyoruz. Böylece koltuklarınız yıkanıyor ve temizleniyor, size sadece sağlıklı ve mutlu bir şekilde bunları kullanmak kalıyor.

Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, işini en iyi şekilde yapmak için çalışıyor. En kaliteli malzemeler ve en iyi ortamda koltuklarınızı yıkayarak, sağlıklı bir biçimde yaşamanız için hem sizi yardımcı oluyor, hem de kötü görünen kirlerden eser kalmayacak şekilde koltuklarınızı yıkıyor. Üstelik tüm bu hizmetler en uygun fiyatlara olmasına rağmen en iyi şekilde gerçekleşiyor.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Servis ücreti alıyor musunuz ?

Hayır almıyoruz.

Halının cinsine göre ve m2 göre değişmektedir m2 yukarı çıktıkca fiyatları aşağa düşmektedir.

İstediğiniz saat aralığında servis vermekteyiz akşam saat 22:00 kadar servis ver vermekteyiz

Enini boyunu ölçtükten sonra hesap makinasıyla çarpın

Kesinle saklamayın poşetlerimiz taşıma amaçlıdır saklama amaçlı değildir.

Evet halı toz alma makinasıyla alıyoruz

Ful otomatik makinalarda arkalı önlü tek tek yıkıyoruz.

Evet halının cinsine göre anti batteriyel halı şampuanları kullanıyoruz.

%100 temizlik garantisi veriyoruz.

Evet online halı yıkama programı kullanarak elimizdeki denizbank destekli pos makinasından anında cinsini ve m2 sini girerek sipariş formu basıyoruz.

Evet fabrikamızda 1000 m2 kapalı alanımız var orada özel olarak hazırlattığımız askılara asarak kurutmaya bırakıyoruz

Evet var koltuk adetine göre fiyat değişiklik göstere biliyor.