WhatsApp
Telefon
  • Firuzköy Mah. Pehlivan Cad. No:31 Avcılar / İstanbul
Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı yıkama da el dokuma halıları tamamiyle yünden oluşturulan ve zor şartlar altında dokunan halılardır. El dokuma halılarının desimetrekaresinde 1,600’den fazla düğüm bulunmaktadır. El dokuma halılarında genellikle koyu renkler hakimdir.

Afgan halılarının yıkanmasında özellikle dikkat edilmesi gereken husus renklerin birbirine karışmamasıdır.

El dokuma halıları hızlı ıslatılıp çok bekletmeden yıkanmalıdır ve ardından hemen durulanıp sıkılmalıdır. Bundan dolayı yıkayıcı firma kesinlikle işinde profesyonel olmalıdır.

Bırakın El dokuma Halılarınızı biz yıkayalım!

Halı yıkama, istanbul da oturuyor ve halılarınızı yıkatmak mı istiyorsunuz? Tam adresine geldiniz. Kirlenmiş ve eski renklerini kaybetmiş halılarınızı bizi arayarak ücretsiz servis aracımızla aldırabilir ve daha sonra tertemiz eski rengine kavuşmuş halınızı teslim alabilirsiniz.

Halılarınız tesislerimizde kaliteli deterjanlarımız la teknolojik yıkama makinalarımızla yıkanır, kurulanır ve kapınıza kadar getirilip teslim edilir.

Ev ve işyerlerinizin vazgeçilmezi olan halılar hayatımızda ve etrafımızda büyük yere ve öneme sahip. Günün belli saatlerini onun üzerinde geçiriyoruz.

Özellikle üzerine titrediğimiz çocuklarımız onlara bir zarar gelmesini istemeyiz.

Ancak onları görünmeyen tehlikeler bekliyor.


Halılarımızı süpürge ile temizliyoruz ancak sadece bu görüne kısmın temizliği.

Geriye bir de görünmeyen kısın kalıyor. Onlar halımızın üzerinde yaşayan ve insanların deri parçalarıyla beslenen zararlı mikrop ve mikroorganizmalar.

Her ne kadar çocuklarımızdan uzak tutmaya çalışsak da bünyeleri bunlara yeterli bağışıklığı sağlayamıyor çocuklar ve onları hasta etmeye yetiyor.

Biz Bahar halı yıkama olarak İstanbul un göbeğinde sizlere halı yıkama hizmeti sunuyoruz fabrikalarımızda tamamen hijyenik ortamda halılarınız temizleniyor ve makinalarımız ile kurutuluyor ve sizlere teslim ediliyor.

Uzman kadromuz ile tamamen sizler için çalışıyoruz. Dışarıda hiç de hijyenik olmayan ortamlarda halılarınızı yıkatmanız hem size ve ailenize hem de halınıza zarar veriyor.

Halı yıkama ve temizlik işi uzmanlık gerektiren bir olaydır. Sizler için çalışan firmamız sizlere halınızın ilk günkü gibi temiz ve renklerini muhafaza etmeniz garantisini sağlamaktalar.

Halılarınızın uygun yıkatma aralığı yılda en az üç ya da dört kezdir.

Ancak bizler yılda en fazla iki kere yıkıyoruz ve bu da halılarınızda toz ve mikrop birikmesini sağlıyor. Beylikdüzü halı yıkama halınıza gereken önemi veriyor ve halınızın tertemiz

Sıkça Sorulan Sorular

Servis ücreti alıyor musunuz ?

Hayır almıyoruz.

Halının cinsine göre ve m2 göre değişmektedir m2 yukarı çıktıkca fiyatları aşağa düşmektedir.

İstediğiniz saat aralığında servis vermekteyiz akşam saat 22:00 kadar servis ver vermekteyiz

Enini boyunu ölçtükten sonra hesap makinasıyla çarpın

Kesinle saklamayın poşetlerimiz taşıma amaçlıdır saklama amaçlı değildir.

Evet halı toz alma makinasıyla alıyoruz

Ful otomatik makinalarda arkalı önlü tek tek yıkıyoruz.

Evet halının cinsine göre anti batteriyel halı şampuanları kullanıyoruz.

%100 temizlik garantisi veriyoruz.

Evet online halı yıkama programı kullanarak elimizdeki denizbank destekli pos makinasından anında cinsini ve m2 sini girerek sipariş formu basıyoruz.

Evet fabrikamızda 1000 m2 kapalı alanımız var orada özel olarak hazırlattığımız askılara asarak kurutmaya bırakıyoruz

Evet var koltuk adetine göre fiyat değişiklik göstere biliyor.